رخــدادهــا

آخرین رخدادهای در جریان و یا در شرف آغاز

کوتاه درباره اساتید

با کادرعلمی دانشکده مدیریت، علم و فناوری امیرکبیر آشنا شوید

Dr Sadeghi

دکتر محسن صادقی

دکتر محسن صادقی دانش آموخته رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و همچنین دکترا و فوق دکترای مدیریت با گرایش عملیات از دانشگاه گرنوبل فرانسه می باشند. حوزه های علاقه مندی ایشان در اجرا، پژوهش و تدریس شامل مدیریت عملیات، مدیریت دانش و هوشمندی کسب و کار می باشد.

5

دکتر علیرضا شیخ

معاونت پژوهشی

دکتر علیرضا شیخ دانش آموخته مهندسی صنایع در مقطع لیسانس از دانشگاه خواجه نصیر طوسی و فوق لیسانس از دانشگاه تربیت مدرس و دکترای مدیریت بازاریابی از دانشگاه لستر انگلستان می باشد. 10 سال سابقه فعالیت آکادمیک و صنعتی داشته و حوزه های تخصصی بازاریابی، مدیریت برند و رویکردهای انتقادی به مدیریت از جمله زمینه های پژوهشی ایشان می باشند.

1

دکتر هومن عطار

مدیر تحصیلات تکمیلی

دکتر هومن عطار، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکده، دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه شیراز و صنعتی خواجه نصیر، ام بی ای از کارلتون کانادا و دکترای مدیریت از مدرسه بازرگانی دانشگاه ماکواری در سیدنی استرالیا میباشند. ایشان دارای بیش از 15 سال سابقه کار صنعتی و مشاوره با صنایع بانکی، تله کام، خودرو، هولدینگ و شرکتهای سرمایه گذاری، نفت و گاز و انرژی واقع در ایران، استرالیا و امارات متحده عربی میباشند.

2

دکتر سید محمدرضا شهابی

دکتر شهابی دانش آموخته مدیریت شهری از دانشگاه تهران میباشند. با بیش از دو دهه تجربه کاری در فضای مدیریت، به ویژه مدیریت دولتی در ایران، حوزه های فضای کسب و کار، مدیریت دولتی و حقوق تجارت از زمینه های تخصصی فعالیت و تدریس ایشان میباشد.
3

دکتر مهدی مجیدپور

دکتر مهدی مجیدپور معاون پژوهشی دانشکده، دانش­ آموخته رشته سیاستگذاری علم و فناوری از دانشگاه ساسکس انگلستان و استاد همکار مرکز تحقیقات سیاست علم دانشگاه ساسکس است. ایشان همکار بانک جهانی در تدوین سیاست­های توسعه در سال­های 2012 و 2013 بوده و سابقه همکاری با گروه انرژی ساسکس انگلستان را دارند. ایشان همچنین دارای بیش از 15 سال سابقه کار سیاستگذاری در سطوح حاکمیتی و مدیریت راهبردی در صنایع انرژی، خودرو، مدیریت شهری و به ویژه هوافضا هستند.

IMG_20160622_150412-1

دکتر عسل آغاز

دکتر آغاز دانش آموخته مدیریت در دانشگاه تهران در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترای رشته مدیریت منابع انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. با بیش از 10 سال سابقه تدریس و مشاوره صنعتی، حوزه های مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی از زمینه های اصلی پژوهش ایشان میباشند.