پردیس بین المللی کیش

advanced divider

در راستای برنامه راهبردی دانشگاه به منظور قرارگیری در زمره صد دانشگاه برتر جهان با رویکرد دانشگاه نسل سوم، ایجاد پردیس بین المللی کیش برنامه ریزی و مقدمات آن فراهم گردید. با اخذ مجوز از هیات امنا دانشگاه و مجوزهای لازم از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اواخر سال ۱۳۹۶ پردیس بین المللی کیش تاسیس گردید. این پردیس در راستای تحقق بند الف ماده ۶۴ قانون توسعه کشور و با عنایت به ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی موجود در حوزه خلیج فارس و امکان گسترش ارتباطات بین المللی طراحی و پایه ریزی شده است.
ورود به عرصه رقابت بین المللی برای ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی، راه اندازی مرکز آموزش های آزاد پردیس بین المللی با اولویت جذب دانشجویان غیر ایرانی و ایرانیان مقیم خارج کشور با رعایت استانداردهای لازم، راه‌اندازی مرکز رویدادهای بین المللی و راه‌اندازی مرکز سرمایه گذاری و توسعه شرکت‌‌های دانش بنیان از محورهای اصلی فعالیت این واحد است.

در همین راستا با همراهی دانشکده مدیریت، علم و فناوری دانشگاه؛ فعالیت آموزشی پردیس بین المللی کیش بصورت رسمی از بهمن ۱۳۹۷ با پذیرش دانشجو در دو رشته زیر در مقطع کارشناسی ارشد آغاز شده است.
مدیریت کسب و کار (MBA)
مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

آموزش تحصیلات تکمیلی و ارتقاء کیفی مدیران و کارشناسان ارشد سازمان‌ها به ویژه در  فناوری اطلاعات، مدیریت و کارآفرینی از اهداف کوتاه مدت این واحد محسوب می‌شود.
با توجه به شرایط و مجوز مربوط به مناطق آزاد؛ شیوه پذیرش دانشجویان در پردیس بین المللی کیش با آزمون اختصاصی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی است. لذا این فرصت فراهم شده است تا مدیران و افراد با سابقه کاری مرتبط بتوانند تجربه‌های عملی خود را با دانش آکادمیک تکمیل کرده و موجبات ارتقاء سیستم های کاری خود را فراهم نمایند.